SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

Farklı birçok sektöre aynı kalite standartlarında özel çözümler sunuyor ve maksimum verim hedefliyoruz.

ENDÜSTRİYEL SEKTÖR

TIMEX endüstriyel sektörde minimum maliyetle maksimum verim sağlar.

EVSEL UYGULAMALAR

Firmamız tüketilen su kaynağının yeniden kullanımı için en üst kalitede arıtılmış su elde etme imkanı sağlar.

TARIMSAL SULAMA

TIMEX, sulama sularının içindeki partikülleri istenilen hassasiyette filtreleyerek sulama sistemlerinin çalışabilmesini ve ömrünü uzatma imkanı sağlar.

PETROL VE GAZ ENDÜSTRİSİ

TIMEX Filtreleri, petrol çıkarmak için kullanılan enjeksiyon suyu içerisindeki partiküllerin istenilen boyutlarda filtrasyonunu sağlayarak, petrol kuyusunun doğal gözenek yapısının korur.

KÜLTÜR BALIKÇILIĞI

TIMEX kültür balıkçılığı sektöründe gerekli olan proses ve temiz su filtrasyonunun yanı sıra, balık işleme tesislerinden kaynaklı atık suların geri kazanımı ile ilgili sıfır atık prensibinde çözümler sunmaktadır.

MARKA DEĞERLERİ

  • 01 KALİTE

  • 02 YÜKSEK TEKNOLOJİ

  • 03 AR-GE VE İNOVASYON

  • 04 MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

TIMEX, ASME sertifikası ile üretim yapmaktadır

Kalite standartlarını her zaman maksimum seviyede tutan TIMEX, 12 yılı aşkın süredir sahip olduğu ASME sertifikası ile bunu kanıtlamıştır. Sektöründe öncü olan firmamız müşterilerinin yüksek verimlilik sağlayabilmesi için çalışmaktadır.

İLETİŞİME GEÇ

Yüksek teknolojiye sahip üretim tesisinde çevre dostu üretim

Son teknolojiye sahip üretim tesisimizden çıkan her bir ürün, dayanıklı, verimli ve müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde üretilmektedir. TIMEX, yüksek teknolojiye sahip üretim tesisinde çevre dostu uygulamaları ile geleceğe de yatarım yapmaktadır.

İLETİŞİME GEÇ

Özel sorunlar için özel mühendislik çözümleri

Ar-Ge Merkezi olan TIMEX, üretim öncesi tüm araştırma ve geliştirme çalışmalarını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Özel sorunlar için özel mühendislik çözümleri üretebilen firmamız bunu alanında uzman ve günümüz teknolojilerine hakim Ar-Ge personelleri ve gelişmiş Ar-Ge merkezi sayesinde gerçekleştirmektedir.

İLETİŞİME GEÇ

Maksimum müşteri memnuniyeti

TIMEX, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmuş ve müşteri ilişkilerine her zaman değer vermiştir. Çözüm odaklı olan firmamız müşterilerine doğru çözümü sunabilmek için müşteri ilişkilerini uzman personelleri ile yürütmektedir.

İLETİŞİME GEÇ

TIMEX MINI FORA

TIMEX ailesinin yeni üyesi MINI FORA

videoyu izle

AKTÜEL VİTRİN