HABER

TIMEX Yeni Üretim Tesisi Kapılarını Dünyaya Açtı

TIMEX Filtrasyon ve Su Sistemleri yeni üretim tesisi ve ürünlerinin tanıtılması amacıyla 3 gün süren bir etkinlik düzenlendi. Başta İngiltere, Almanya, Romanya, Fransa, İsrail, İspanya olmak üzere bir çok ülkeden 42 katılımcı ile gerçekleştirilen etkinlikte TIMEX sektör tecrübelerini paylaştı.

14 Haziran 2019

31 yıllık sektör tecrübesi bulunan TIMEX, yaklaşık 4 ay önce üretime başladığı yeni üretim tesisinde, 20 - 22 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirdiği açılış etkinliğinde müşterileri ile kısa ve uzun vadeli plan ve hedeflerini paylaştı. Çeşitli sunum ve workshopların yapıldığı etkinlik süresi boyunca katılımcılar, TIMEX üretim tesisi kabiliyetlerini deneyimleme fırsatı buldu.

TIMEX’in üretimine yeni başladığı ürünleri de tanıttığı etkinlikte, firmanın tasarım ve üretim noktasında ki yetenekleri en çok dikkat çeken konu oldu. Her ihtiyaca cevap verebilen geniş ürün ve çözüm yelpazesi sayesinde alternatif filtre arayışlarına gerek olmadığını net bir şekilde müşterilerine kanıtlayan TIMEX, 3 gün süren bu etkinlikte başarabileceklerinin altını çizdi.

Tedarikçilerin ürün gamında mevcut olmayan birçok ürünün üretiminin TIMEX tarafından gerçekleştirilmesi ve müşteri sorunlarına özel çözümler üretilmesi katılımcıları en çok etkileyen noktalar oldu. Spesifik sorunlar karşısında alternatif çözümler üretebilen TIMEX, gerçekleştirdiği bu etkinlikte şeffaflık ve güvene dayalı ticaret anlayışına vurgu yaptı.

Üretimin başından sonuna kadar tüm süreçleri gözlemleyen katılımcılar, etkinlik sonunda TIMEX kurucu ve yöneticisi Osman Sandıkçıoğlu ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti.

20 Mayıs Pazartesi başlayan ve 3 gün süren etkinlik 22 Mayıs Çarşamba günü son buldu.

Etkinlikten oldukça memnun ayrılan katılımcıların olumlu geri bildirimleri etkinliğe emek veren tüm çalışanları mutlu etti.

SIMILAR POSTS